Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki felhasználja más...

Ha valaki felhasználja más képeit facebookon tehát fake profilt csinált de teljesen más nevet ad meg meg minden egyéb információ is más az buntetendo?

Figyelt kérdés
nem él vissza az igazi személyazonosságával (képeken kivul) akkor a rendorség tehet valamit? Lenyomozzák vagy hagyják az egészet?

2014. júl. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen aprósággal nem foglalkoznak, mivel a facebooknak nincs magyarországi állomása, a legtöbb amit tehetsz, hogy bejelented a profilt, hogy ez meg ez van.
2014. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez biztos?mert olvastam valahol h a rendorseg kikeri az ip cimet annak aki csinalta a profilt meg ilyenek..?! En ezt hulyesegnek tartottam.en is ugy gondoltam ahogy te irtad csak most meg h ezt olvastam
2014. júl. 3. 01:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a rendőrségnek szerintem nem fog a facebook kiadni ilyen információkat csak úgy.
2014. júl. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!