Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kikényszerítettek Németországb...

Kikényszerítettek Németországba a' drága ' szüleim. Gyűlölök itt élni, és haza akarok menni de nem engedik. Lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Lehet ez ellen valamit tenni mármint valaki bele avatkozhat ebbe? Decemberbe leszek 16 éves, nem akarom, hogy a gyerekeimnek azt meséljem hogy ' én ennyi idősen a négy fal között ültem ' hanem hogy tudjak nekik mit mesélni. Szóval értitek. Nincs kint egy rendes barátom se, mindegyik kétszínű. Köszönöm a segítséget.
2014. júl. 2. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Akkor veled van a baj. Ismerkedj, barátkozz, tanuld a nyelvet és jól fogod magad érezni.

16 évesen a szüleid döntenek rólad.

2014. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ez biztos nem! Nekem itt nem lesznek igaz barátaim abba már első pillanattól biztos voltam.
2014. júl. 2. 19:22
 3/6 Singham válasza:
45%

Sajnálom a szüleidet nagyon. Elintéznek neked egy ilyen lehetőséget, te meg egyből rinyálsz. Rinya, rinya, rinya. Ez van csak a kérdésedben.

Tudod hányan örülnének egy ilyen lehetőségnek? Sokan ilyen idős korban még nyaralni se tudnak elmenni, semmi, te meg kijutsz Németországba, ahol megalapozhatod a jövődet, de te inkább rinyálsz, hogy haza akarsz jönni.

Az meg rólad árulkodik, hogy kikerülsz külföldre és utána a gyerekeidnek annyit tudnál mesélni, hogy a négy fal között ültél.

2014. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
42%
Honvàgy.... Majd elmúlik nyugi!
2014. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%

tanulj és nézz szét csinálj blogot a napjaidról,stb nézd a jó oldalát.A szüleid is "kényszerből" mentek ki?

nekei is rossz lehet, inkább segíts nekik mint hőbörögj.

2014. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia tudom hogy regen irtad ki a kerdesedet.te sajnos nem tudsz haza menni mivel a szuleid dontenek a sorsodrol.egyutt erzek veked.en is kint vagyok.persze nem kenyszerbol,de eloszor en is azt hittem hogy mennyire kiraly itt lenni.itt tenyleg csak 2szinu emberek vannak (persze kivetelek vannak) de en meg egyet sem talaltam aki normalis lenne..nem hoborogsz vagy hasonlokmtenyleg honvagy az egesz.de ez nem mulik el.vagy lehet hogy az olyanoknak igen aki szeret kint elni..probalj meg az otthoniakkal tobbet beszelni,skypolni stb.tenyleg van jo oldala ennek a dolognak a jovod miatt.mint nekem is.kitartas!es probalj baratkozni olyanokkal akik szimpik.es enmetorszagban is van nagyon sok magyar.amugy merre laksz?dortmund?münchen?stb
2016. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!