Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » New Yorkban, az igényesebb...

New Yorkban, az igényesebb lakásokban is előfordulnak a csótányok?

Figyelt kérdés

Olyan lakásokra gondolok, amik olyan '1000 dollár fölött/hó'vannak. Akinek van esetleg tapasztalata, és megírná annak nagyon örülnék.


(Nincsen különösebb oka annak, hogy megkérdeztem csak érdekel.)



2014. júl. 3. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

New Yorknál Manhattanre gondolsz? Mert 1000$ ért nem kapsz lakást, ha pedig mégis akkor biztos lehetsz benne, hogy találkozni fogsz ott csótánnyal. De 10'000$-os lakásban is találkozhatsz.

Sajnos ez itt nem meglepő, sőt az egér sem. Patkányok pedig az utcán mindenhol vannak, parkokban fényes nappal, vagy metrómegállókban.

Itt az emberek és az állatok együtt élnek ;-)

2014. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én úgy összességében gondoltam, de akkor most maradjunk Manhattannél. Ott bérelni ennyi? (Bocsi nem tudom, hogy ott mi mennyiért van.) Azt tudom, hogy egerekkel, meg egyéb állatokkal/rovarokkal bőven találkozik az ember. :D Gondolom főleg Manhattanben, hiszen ez a legforgalmasabb része New York Citynek.
2014. júl. 4. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

1,5 szobás lakások 3000$ körül vannak, persze attól függ hol. Ez lehet több és egy nagyon picit kevesebb is.

Mondjuk azon se lepődik meg az ember, ha 7000$ ért talán egy ekkora kis lakást. Az árak a csillagos égig is elmehetnek és van aki kifizeti!

Ezért is inkább meglepő, mint természetes, h állatkákkal kell együtt élned. De hát mit várhat az ember, ha itt a szemétszállítás úgy működik, hogy a házakból kipakolják az utcákra a szemetet (zacskókba) és éjszaka a kukások meg elviszik. Az egerek éhesek és jönnek, de még a szegények is kotornak benne, hátha találnak vmi értékeset. Leginkább flakonokat gyűjtenek, mert 0,05$ ért beválthatják. Szóval az este nem éppen a csillogásról szól ezen a szigeten. De mindenki megtanul vele együtt élni...

2014. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska fertőzés hullámok angolszász országokban valamiért alap dolognak számítanak. A csótány és patkány még az 5*-os szálódában is könnyen található. Sok a kosz, és az ottani csatorna és rendszeren, és ételt csatornába rendszer miatt nem nehéz a két utóbbinak közlekedni és felszaporodni.
2014. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!