Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jehova tanúi! Mi a hitetek...

Jehova tanúi! Mi a hitetek alapja?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem igazán találsz Jehovákat, ha még is, akkor azt sem az Egyéb kérdések részlegen. :)
2014. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Jehova tanúkat
2014. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a Biblia termeszetesen.minden tanitasunknak Bibliai alapja van.
2014. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmm..szerintem a szeretet az egy igen erős alap..hisz anélkül semminek de semminek nincs értelme.

Viszont ezek a tanúk, inkább az össze-vissza beszélő őrtoronynak hisznek, aki képes arra, hogy családokat, barátokat szétszakítson és tönkretegyen véglegesen.

Hisz az őrtorony...törvényeket formál a biblia tanításaiból, és véletlen sem haggya a szabad akaraton alapuló önzetlen tiszta szeretetet. (ha nem vagy J tanúja, akkor nem is létezel, világi vagy xDD)


Jah en nem vagy jehova tanuja csak leirtam a velemenyem.

2014. júl. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha kinyitod az Örtorony folyóiratot,látni fogod,hogy az ott irtak alatt szerepel az a bibliai rész,ami alapján irva van. Nem légbőlkapott gondolatok. Amit a természettel vagy tudománnyal kapcsolatban irnak,szintén alátámasztható. Esetleg emelj ki egy részt a folyóiratokból ami az általa leirtakat cáfolja. Szivesen elolvasom:)

Miért gondolod,hogy szétzakitja az embereket egymástól?

2014. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!