Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért éreztem azt, hogy pár...

Miért éreztem azt, hogy pár pohárnyi alkohol nem feloldotta a nyelvem, hanem inkább mintha még inkább "lezárta" volna?

Figyelt kérdés
egy baráti összejövetel alkalmával amikor úgymond először ittam alkoholt nem az az érzés fogott el amit minden honnan hallok...mindenki azt mondogatja hogy az alkoholtól felszabadultabb lesz az ember stb., én nem vagyok egy nagy dumás, én inkább hallgatni szeretem az embereket, de ez nekem olyan volt mintha valami csomót kötöttek volna a mellkasomra és nem jött az a felszabadító érzés....veletek is volt már ilyen? miért estem a felszabadultság másik végletébe az alkohol által?
2014. júl. 3. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenkiből mást hoz ki az alkohol. Én például ölelgetek mindenkit részegen, belőled ezt hozza ki, de lehet ha legközelebb berúgsz már valami más lesz. :)
2014. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!