Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldre alkoholküldés, hogy...

Külföldre alkoholküldés, hogy működik?

Figyelt kérdés

Van egy mexikói barátom, Mexikóban él, de imádja Magyarországot és járt is itt. Hát mi más lenne a kedvence, ha nem a pálinka?! Mivel a közeljövőben valószínűleg nem jön ide, és hamarosan lesz a szülinapja, úgy gondoltam, küldenék neki meglepetésként postán egy kicsit. Meg mondjuk egy doboz sopronit, mert azért is oda van. Mennyi az esélye, hogy ha lehet feladni Mexikóba ilyen csomagot, akkor meg is érkezik?

Szerintetek lehetséges?



2014. jún. 21. 13:11
 1/4 LACI115 ***** válasza:

Persze semmi gond. Én is töbször kültem már. Az üvegeket csomagold be (külön-külön)bubérokos foliába és igy tedd bele a dobozba.

Ha levélént adod fel(max.2kg.)akkor 8000 forint a posta költség.

Ha meghaladja a 2 kg.(a te esetedben igen)akkor csak csomagként adhatod fel. Ebben az esetben meg kell adnod a csomag tartalmát. Itt nyugotan beírhatod hogy ajándék és kérhetsz "törékeny" matricát is a csomagra.Senki nem fogja megvizsgálni, leellenörizni.Ennek a díja 16000-17000 forint.(Mexikóba)

2014. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :D azt olvastam, hogy gyakran nem érkezik meg az ilyen küldemény. veled nem fordult elő ilyen?
2014. jún. 22. 19:20
 3/4 LACI115 ***** válasza:
Ezek mindegyik un. kőnyvelt küldemény.Nyomonkövethetőek.
2014. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:
Először ellenőrizd, hogy Mexikóba lehet-e postán alkoholt küldeni, mert lehet tilos a helyi vámszabályok miatt, és az is lehet, hogy a mexikói posta nem kézbesít alkoholt.
2014. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!