Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BUROK (THE HOST) fanfiction?

A BUROK (THE HOST) fanfiction?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap fejeztem be A burok c. könyv olvasását, és meg kell mondanom: nagyon tetszett a történet. Annyira, hogy most szeretnék vele írni egy fanfictiont. Viszont kéne a segítségetek!


Az a helyzet, hogy a könyv olvasása után belekukkantottam a filmbe, de annyi mindenben eltért a könyvtől, hogy pár perc után abba is hagytam, nem néztem meg.


Szóval, a történetet egy blogspot oldalon osztanám meg, és szeretnék hozzá fejléceket készíteni, és kitenni képeket a szereplőkről. A filmben -- már amennyit láttam belőle -- sok szereplő teljesen máshogy nézett ki, mint a könyvben (pl. a Hajtó/Lacey, aki a könyvben fekete hajú, talpig feketében járó, apró nő volt; míg a filmben szőke, fehérben, és alacsonynak nem igen mondható). Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy a fontosabb szereplőknek (Melanie, Vanda, Jared, Ian, Jamie, Jeb, Kyle, Égető, Napfény, stb.) segítsetek arcot találni. A történet a könyv eseményei után 2-3 évvel játszódna, szóval a szereplők már idősebbek lennének. Természetesen én is keresgélek, de a ti véleményetek is számítana. Jamie 16-17 éves énjének pl. jó lenne Callan McAuliffe?


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. júl. 4. 02:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!