Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan anime fanfic...

Tudtok olyan anime fanfic oldalakat ahol mindenféle párosról írnak?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkákat értek ezalatt, és nem yaoikat. magyar kéne :)

#anime #fanfiction #Bleach #Hitsukarin #UlquiHime #GinRan #One Piece UraYoru
2014. jún. 9. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a két oldalt ismerem:

Anime fanfiction style - [link]

Merengő - [link]

mindkét oldalon találsz egy csomó fanfictiont, ha animéset keresel, akkor talán az elsővel jobban jársz

2014. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted? Úgy érted, hogy egy animéből egy szereplő és egy kitalált szereplő vagy úgy, hogy mindenki kitakált vagy két külön animéből egy szereplő vagy egy animéből?

Én egyébként ajánlom ezt az írást: [link]


Nos ez lehet, hogy nem volt segítség de próbálkoztam...

2014. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok amikről egyszerűen kevesen írnak... Pl.: UraharaYoruichi, HitsuKarin, UlquiHime, GinRangiku... amiket szeretnek, csak nem nagyon írnak róla:)
2014. jún. 10. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként te magad is írhatsz ha ennyire hiányolod őket :D Biztosan lenne aki olvasná
2014. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írogatok, de az nem olyan mintha olvasná az ember:) Kíváncsi vagyok más emberek írására is :))
2014. jún. 11. 14:58
 6/6 anonim válasza:
2015. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!