Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez az anime?

Melyik ez az anime?

Figyelt kérdés
Az biztos hogy hentai, arra emlékszek még hogy volt benne egy ninja csaj (a múltban) a jelenben pedig volt egy ugyanolyan (mint a ninja csaj) lány, aki imádta fürdőruhában csinálni. Ha jól emlékszek cenzúra nélküli volt (de nem biztos), a csaj pasija szőke volt. Azt hiszem több párt is bemutattak, és 4-5 részes volt (ha nem csal az emlékezetem). Ja és a ninja csajszit 3 ninja pasi üldözte. Ennyire emlékszek. Légyszi valaki segítsen mert már napok óta gondolkozok a címén és megőrít!!XD

2014. júl. 4. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz hentaikokra keresgélni a neten úgy állatába lehet hogy felismered képről.
2014. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon sokat kerestem neten is de nem találtam...:(
2014. júl. 5. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg AnimeAddicts-ra ha regisztrálsz ott tudsz témák között keresgélni. Amiket én találtam, gondolom az egyik ezek közül:


Choukou Sennin Haruka

Guren

Kunoichi Bakumatsu Kitan

Mizugi Kanojo: The Animation (ebbe sok fürdőruha van így kép alapján...)


Ha nem ezek, akk menj fel AA-ra és nézz körül, biztosan meglesz :)

2014. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Mizugi kanojo!!! Köszikee!!:DD
2014. júl. 5. 12:51
 5/6 Griff05 válasza:
Hentaiokra normális animékre adok ötleteket kérdezz bátran küldök neked Ízlésed alapján ha leírod.
2014. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi de mostanában már nem nagyon szoktam animéket nézni (pedig régen rengeteget láttam), csupán ezt elég régen láttam, akkor nagyon jónak találtam, és csak megint meg szerettem volna nézni, de az Istenért se jutott volna eszembeXD de azért tényleg köszi de nem akarok megint (mint régen) akár hetekre leragadni a számítógép elé mert találtam egy nagyon jó, de rohadt sok részes animét:D és ezzel most nem állt szándékomban senkit kritizálni/megbántani, csak nem szeretnék megint egész nap kockulni, hogy mégjobban romoljon a látásom...
2014. júl. 6. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!