Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek tanuljak tovább?

Minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Most leszek 8.-dikas és még nem tudom minek tanuljak tovább :/ Valaki nem tud tanácsot adni minek éri meg tovább tanulni ha lehet szakképzőbe mennék.

És Lány vagyok.Előre köszi ha valaki segít :)


2014. júl. 5. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél? Hogy hogy? Pedig az is nagyol jön ám néha. Cukrásznak nem szeretnél menni? Vagy esetleg virágkötőnek? Ki fizetődőbb mint egy szakács. Meg nem annyira fárasztóbb.
2014. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy jól jön csak én nem tudnák annyit tanulni vagy is nem lenne meg hozzá a szorgalmam :/ cukrászhoz kell kézügyesség és hát :D nem hiszem,hogy ez nekem való munka :D A virágkötő az azért nem jó mert virágot temetéskor,ballagáskor vagy valentinnapkór vesznek szinte csak az emberek :/
2014. júl. 10. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!