Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fotós szeretnék lenni, hol...

Fotós szeretnék lenni, hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Időszerű lenne eldöntenem, mit szeretnék kezdeni magammal az életben. Úgy döntöttem, fotózni szeretnék (esküvőkön, rendezvényeken, magányszemélyeknek portrékat) és szét is néztem ezügyben a felvi.hu-n, de nem találtam, csak mozgóképpel kapcsolatos továbbtanulási lehetőségeket. Tehát a kérdésem: van-e csak fotózással foglalkozó főiskola Magyarországon, valamint hogy meg lehet-e ebből élni?

2013. ápr. 29. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Miskolcon a Szemere Bertalan Szakközépsuliban van ilyen szak. :) OKJ-s azt hiszem.
2013. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megélni nehéz, nagyon. A felszerelés (esküvő) 1-3M Ft alsó hangon, ha hivatalosan csinálod van még kb. 1,5M Ft költséged egy évben, e mellé kell egy autó.


Főiskolai szinten a MOME-n is van képzés ha jól tudom, de ha nem feltétlenül fontos a felső fokú képzés akkor számtalan OKJ-s képzés közül választhatsz. Az a fontos, hogy magadat is képezd mert önmagában az OKJ kevés.

2013. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!