Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elpattant hajszálér a lábamon....

Elpattant hajszálér a lábamon. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán elkezdett egy kicsit fájni a combom, és észrevettem egy piros csíkot.(nem biztos, hogy az hajszálér, mert úgy emlékszem, hogy a napokban megvágtam magamat valahol ott.) De nagyon megijedtem. Amúgy is undorodom magamtól, mert kicsit túlsúlyos vagyok (hiába sportolok és eszem egészségesen), bár sokan mondák már, hogy rengeteget fogytam, de én nem látom úgy magamat a tükörben, és a mérleg sem ezt mutatja. Hát még,hogyha ez jön, akkor még rövidnadrágot sem fogok többet hordani. (sajnos családban örökletes lehet) Mit tegyek a lábam ellen, és az önutálatommal? 14/L
2014. júl. 5. 21:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!