Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne a lábszáramon...

Hogyan lehetne a lábszáramon lévő apróbb hajszálereket, visszereket eltüntetni, esetleg halványítani rajtuk? Mit lehetne szedni érfalerősítés céljából?

Figyelt kérdés
29 éves leszek,nemrég szültem. Ha lebarnulok talán nem feltűnőek,de azért látni és engem ez zavar,mert amúgy vékony és jó alakom maradt gyerek után is,és szeretném a strandon is jól érezni magam..hogy ne legyenek gátlásaim..

2014. jún. 10. 09:06
 1/2 vicr4m válasza:
A visszérbetegség minden stádiumában használatos az úgynevezett kompressziós kezelés, azaz a lábszár összenyomásával az izompumpa segítése, a tágult erek falának támogatása. Ennek több módja is létezik. Az enyhébb formákban az ún. I. fokozatú rugalmas harisnya viselése ajánlott, mely jelenleg Magyarországon recept nélkül is beszerezhető. Előrehaladottabb betegség esetén II. fokozatú kompressziós harisnyát, vagy különböző megnyúlású fáslit (rugalmas pólya) írhat fel a belgyógyász-angiológus, a sebész vagy a bőrgyógyász. A kompressziós kezelés célja az izompumpa támogatása, illetve a szövetek között pangó vér mennyiségének a csökkentése. A billentyűk záródása ilyenkor javul, és fokozódik a szövetek oxigénnel való ellátottsága.
2014. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nem olyan vészes a helyzet, hogy harisnyát kelljen venni hozzá. :D

Én is ezzel küszködök sajnos. Eddig nem találtam jó módszert ellenük, de a barnulás tényleg segít.

Egyszer láttam valami olyan módszert a tv-ben, hogy beszúrnak egy tűt, és azzal elégetik az ereket, többet nem jönnek vissza. Sajnos nem tudom mi volt a neve. :(

2014. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!