Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan ide fajul a mai...

Most komolyan ide fajul a mai világ?

Figyelt kérdés
[link] csak nézetek meg..

#Hovafajulamaivilag
2014. júl. 5. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne egy danabolos cigány alapján ítéld meg a világot...
2014. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem egy ember alapján ítélek meg ddolgokat tudom hogy vannak normálisak is de ez szerintem nagyon undorító..
2014. júl. 5. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Vicces ahogy egy troll magára tudja vonni a figyelmet.

Ez a személy nyilvánvalóan nem cigány Sőt inkább egy cigányellenes rasszista aki próbál még több negatív példát felhozni egy népcsoport ellen hogy többen utálják.

Én sok válaszát elolvastam és ordít róla hogy kamu, csak fel akarja hergelni az embereket, roma verésre.

Sajnálatosan, ahogy látod az ostoba emberek beveszik, és rasszizmussal meg általánosítással szálnak szembe az általánosító gyűlölködő ellen. Ami elszomorító és elgondolkodtató

2014. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy fake, de lényegtelen mert a cigányok nem tudnak írni és szinte mind rasszista. Az hogy most ez csak egy provokátor, szerintem nem számít.


"rasszizmussal meg általánosítással szálnak szembe az általánosító gyűlölködő ellen"

Nem egy fake (vagy valósnak gondolt) ask profil alapján van meg az emberek véleménye a cigányokról, hanem a mindennapokban őket ért inzultusokról.

2014. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!