Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan, miért süllyedt le...

Komolyan, miért süllyedt le ennyire a világ?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és az osztálytársaim általában vagy engem vagy magát a rock zenét nevezik "emósnak". Az egyik lány megkérdezte, hogy a rock zenére, hogy kell táncolni....Majd egy másik lányon Beatles póló volt de egyébként meg fingja nincs arról kik is a Beatles.....A rádiókban esetleg 1 hónapban egyszer adnak le valamilyen rock számot. Az emberek manapság csak a fal meg asztalverős zenéket hallgatják amikben sem énekelni nem tudnak sem hangszerek nem igen szerepelnek. Miért???? 15/L

2012. dec. 6. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem hinném hogy a rock zenéhez való általános hozzáállásnak köze lenne ahhoz, hogy mennyire van lesüllyedve a világ.
2012. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ?NÉV? ***** válasza:
A zenének semmi köze a világ süllyedéséhez, a rock már retrozene, elég régen jött be, itt vannak az eladható pop és az új dubstep is, ezekért jobban rajongnak az emberek
2012. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Mert az emberek hülyék! ezt jól jegyezd meg! És örülj neki h te más vagy, nem vagy olyan sablonos és átlagos mint a többiek! Örülj neki h ilyen jó hallásod és ízlésed van a zenéhez, a többivel pedig ne foglalkozz, mert nem tudsz ellene tenni!!!!

14/ goth-rocker Lány

2012. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 simpleplan159 válasza:
59%

Én 14/F vagyok, és rocker, de minden mást is hallgatok, pl. reggae, country, blues, klasszikus...(kivéve a tucatzenék meg a borzasztó elektronikus zenét!!JUJJ)

Én nem értem miért ilyen a világ!? Az osztálytársaimmal például felesleges vitatkozni a zenéről, úgy se értik meg... beszélhetek nekik az élő zenéről, vagy gitározhatok akármit, felesleges!! Az én iskolában pl.: 4 gyerek hallgat rock zenét... Semmi értelme ezen gondolkodnod, menny kapcsold be a jó kis rock zenét, és élvezd!! EZ A LÉNYEG!!!

2012. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ?NÉV? ***** válasza:
40%

Kedves kérdező

Mi lenne ha azt mondanám, bogy egyszerre több zenei műfajt is lehet szeretni?

2012. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdés már 8 éves, de akkor is írok. 2021 van, de ezt gondolom látod a dátumból, na mindegy, én szeretem a rock zenét, pontosabban Elton John Rock és Pop zenéit és szerintem nem emós. Más rock zenéket is hallgattam már, de nem hiszem, hogy emósnak lehetne hívni. Ha viszont olyan a természeted, mint az emósnak, akkor meglehet, hogy azért.
2021. ápr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!