Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Goodlike-ról?

Zsofi.lili kérdése:

Mit gondoltok Goodlike-ról?

Figyelt kérdés
Szerintem jó pofa, vicces és még csaja is van. :D Ezekhez csak gratulálni tudok. xDD :D De inkább a ti véleményetekre vagyk kíváncsi. :D

#goodlike-youtube-herby
2014. júl. 5. 23:30
1 2 3
 11/28 HelloKitty2002 válasza:
0%
Sztem Ngaoon jo fej! :D És a Hajlakk Videója Fantasztikus!! :D Jokat szoktam rajta röhögni!! :DDD Sajnálom h ritkábban van videója! :/ A VLOG-ok a legjobbak! :D
2014. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
0%

Szerintem nagyon jó fej legalábbis a videóiból ez jött le nekem.Úgy gondolom,hogy jól fogja fel a dolgok értelmét (persze nem mindenben értek vele egyet) és ez a herby-s dolog..szerintem ezt is jól kezelte bár ezt most kihagynám hisz ez már lejárt téma..Az hogy barátnője van ez teljesen rendben van :D Szinte az össze videóját láttam és egyszerűen imádom,valamikor ugyanazt többször is megnézem.:D

Összefoglalva én nagyon bírom és gratulálok neki a sok feliratkozóhoz és videó megtekintéshez.:)

2014. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Na mi az a Goodlike?? Sokszor hallom de nem tudom hogy micsoda és hol lehet ilyesmit vásárolni???
2014. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
xDDD Goodlikeüt nem vásárolni kell.... ki égtem.... xDDDD
2014. júl. 12. 10:51
 15/28 holczimmerfanni válasza:

szerintem jó fej lehet a videók alapján és a humorokon mindig tudtam röhögni

Röviden:KIRÁLY!!!

2014. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem az összes megélhetési bloggert. Mindegyik egy megmondóembernek hiszi magát, aki majd olyan de olyan véleményt mond a társadalomról, aztán a végén csak annyi sül ki belőle, hogy "akinek ájfonja van az egy burzsoá ge€i".
2014. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 mindenkutal válasza:
81%

Túl gyerekes a viselkedése, de nem lenne vele probléma ha ez nem lenne :')

Na mindegy egy a lényeg: gyerekes még nagyon.

2014. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ki az kö@ög aki minden választ lepontoz, vagyis azokat akik szeretik goddlikot. Ha ne szeresd, ne nézd! Megint lepontozhattok...
2014. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
a haja a szeme.. mindene nagyon cuki.. belelehet szeretni helyes kis kölök :D
2014. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. azon belul hogy cuki nagyon tehetseges értelmes okos joszandéku ésés.. minden ami jó! :) szeretlek Marci
2014. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!