Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok Herbyt?

Ti is utáljátok Herbyt?

Figyelt kérdés
Szerintem rettenetesen unalmasak és semmitmondóak a videói és azt sem értem hogy a tizenéves korosztály mit eszik rajta... Ezen felül pedig még nagyképű és arrogáns , a kritikát abszolút nem bírja

2014. júl. 3. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Én mondjuk nem is nézem a videóit.
2014. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 sdan válasza:
11%
én néhány videóját láttam, de nem szimpatikus. 15/L
2014. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 BuMádatéi válasza:
11%
Osztály társam mutatta meg.Először néztem meg minden de már anyira nem foglalkoztat.
2014. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 omgtfl99 válasza:
62%
én imádom a videóit, ha odafigyelsz, meg lehet érteni mit akar közölni a nézőivel. én teljesen megértem őt.
2014. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az elvakult fanatikusokon kívül senki sem utálja Herby-t. Nem tetszik a videója? Ne nézd! Amit te írtál inkább az unalmas és semmitmondó, nem beszélve arról, hogy hülyeség... Ez most olyan, hogy pl. nem szeretem a klasszikus zenét, meg nem az a stílusom és akkor már utálom? Nem hallgatom és kész. És végül: nem, nem vagyok Herby fan, sőt én sem díjazom annyira a művészetét, de azért néha megnézek tőle 1-2 videót. A különbség csak annyi, hogy én nem nyalom ki a seggét, mint a kis 10 éves és fiatalabb imádói. Ellenben nem is utálom. Mit ártott nekem? Mit ártott neked?
2014. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit gyerekes ember, de szerintem nem kell utálni. Van aki rosszul bírja a kritikát vagy nem tudja feldolgozni, mert nem érett meg még ilyen szinten. Pár év múlva sokkal jobban fogja tudni kezelni a dolgokat, ha odafigyel. Ez együtt jár a hírességgel, a nézettséggel, majd eldől, hogy tudja-e majd kezelni ezeket a szituációkat.


A videói gyakran hosszabbak a kelleténél, de szerintem ha érdekel a téma akkor végig tudod nézni. Te döntöd el, hogy megnézed-e vagy sem.


Nem csak tizenévesek nézik, sőt sokszor próbál komolyabb dolgokról beszélni. Ráadásul komoly változáson ment át nemrégen. Rengetegszer hülyéskedik is persze, mert a fiatalabbaknak az jön be, de igyekszik, hogy komolyabb kisugárzást adjon a videóinak.


Nagyképűnek, arrogánsnak akkor mutatkozott amikor páran kóstolgatták, de az akkori ellenfeleiről is elmondható ugyanez.


Mindent összevetve ő egy kissé furcsa ember, sok alkalommal egy picit gyerekes, de szerintem egy szerethető figura aki a légynek sem ártana.

2014. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
igazából azt, amit ide most leírnék, az mindet megtalálhatjátok Goodlike videóiban, amit akkor készített, amikor folyt ez a "harc" :)
2014. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Goodlike igazából még csak egy felelőtlen tizenéves, aki nem mindig érzi a dolgok súlyát. Illetve próbál azzal hírességre szert tenni, hogy másokat olt le a videóiban, mindezt persze kritikának álcázva. Ő még nagyon gyerekcipőben jár, de már kezd változni.
2014. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Herby mágnesként vonzza az antiszociális fiatalokat, minden herby által teremtett klón azt mondja, hogy a videóinak van mondanivalója, nagy nehezen rászántam magam, hogy megnézzek egy-kettőt, de egyet se bírtam még végignézni mert egyszerűen 0 az egész.
2014. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
7%
én se csípem a videóit Herbynek mert unalmasak és semmitmondóak ink Goodlike az a menő!
2014. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!