Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A civil lakossag ellen katonai...

Szentpetery Zsolt kérdése:

A civil lakossag ellen katonai jellegu pszichologiai hadviseles elemeit felhasznalo gondolkodas atalakitas zajlik. Tv, media es minden fosodru tajekoztato rendszer, valamit az oktatas alsobb es felsobb szintjein?

Figyelt kérdés
Konkret velemenyekre vagyok kivancsi, hogy hogy latjatok/latjak ennek a semlegesiteset a nepek-nepcsoportok, csalad, egyen szempontjabol, ami (szerintem) egy elhetobb vilag fele vezetne..Velemenyekre tenyleges epito jellegu gondolatokra vagyok kivancsi. (nem mosolyokra es hulyeskedesre,vagy bagatelizalasra vagyok kivancsi)

#befolyásolás #pszichológia #átalakítás #manipuláció #agymosás #pszichologiai hadviseles #civil lakossag #epito otletek #mentalis atprogramozas #gondolatbefolyasolas
2014. júl. 6. 13:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Modelkent emlitenem a szekely falutartas regi rendjet ahol nagyon jolmeghatarozott lefektetett jogok es szabalyok voltak.


A mesik kerdesre probalok valaszolni.Egy kutatasi teruleten, barki barmit allithat ma propagandaval nagyreszt semlegesiteni lehet.En azt ajanlom,hogy az azonnali (zsigerbol-benevett) elutasitas helyett inkabb nyitott kene lenni egy egy adott teruletre es mielott tenyszeruen nincs bizonyitva (megcafolhatatlan,kezzelfoghato bizonyitekokkal ) az ellenkezoje ne utasitsunk el semmit. Na meg tisztelettel mondom: Az en kezzelfoghato bizonyitekaim igazan nekem szolnak es engem gyoznek meg ... mindenkinek maganak kel kiasni a tudast valamely ugyben... en nem ,,szkenelek be ide cimeket stt,, de viszont a sajat elmenyeimet egy egy altalam ,,kiasott,, dokumentumban snki nm tudja megcafolni,vagyis ,tudja de az engem nem igazan befolyasol.

Pl ha eletedben egyszer lattal egy ufot eloben (es hosszasan kizartad a tevedes okokat), vagy lattal kozelrol egy idegen eletformat ,mondhat-irhat neked barki barmirol barmennyit a te tudasod massziv .Kb ilyen dolgokra gondoltam.

Tisztelettel a komentelonek.

2014. júl. 7. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!