Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy ruha színét...

Hogyan lehet egy ruha színét fakítani, halványítani?

Figyelt kérdés
Jövőhéten egy esküvőre vagyok hivatalos.Tegnap vettem egy korall színü ruhát. Mikor megvettem nem nagyon tűnt fel,hogy ennyire rikítós,mert nem volt annyi fény a helységben.Rendes fény mellett nagyon rikít.Ezen szeretnék egy-két fokot halványítani,mert nem én szeretnék a legfeltünöbb lenni az esküvőn.Amúgy meg nagyon tetszik a ruha.Milyen módszerek vannak erre?

2014. júl. 6. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem pont az ellenkezője történt. Én nemrég kimostam egy piros színű pólómat és teljesen kifakult, mert több Tomi-t raktam a mosógépbe, mint amit kellett volna. Úgyhogy azt tudom javasolni, hogy dupla adag mosóporral mosd ki :)

Én Tomi: Mediterrán frissesség nevű géllel szoktam mosni! :)

2014. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mindenképp kipróbálom.
2014. júl. 6. 21:22
 3/3 O.K. 123 válasza:
SZerintem mindegy,hogy milyen mosoporral ,de a lényeg az,hogy minél tobbszor mosod ki a ruhát,annál jobban fog kifakulni.
2014. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!