Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legyen fogszabályzóm?

Legyen fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Szeretnék de a fogammal nincs probléma. Kérlek ne hülyézzetek le és negatív válaszokat sem kérnék. Esetleg van köztetek ilyan, aki azért rakatott állandó fogszabályzót, mert szerinte jól nézett ki? Ha van akkor megbánta?
2014. júl. 6. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jól néz ki, ne csinálj ilyet, örülj hogy jó fogad van és kész.
2014. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem néz ki jól hidd el. Arra gondoltál, hogy ezerszer körültekintőbben kell vele enni és fogat mosni? Rengeteg kényelmetlenséggel jár.
2014. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát erre már gondoltam de nem vettem komolyan. lehet, hogy nem kéne :/
2014. júl. 7. 22:26
 4/4 Schrancdorka válasza:
én 11 éves vagyok de már van "fogszabályzóm", én a helyedben örülnék annak hogy jó fogaim vanak, már lassan 1 éve járok de az egész csak egy kínszenvedés, és a fogszabályzó 100.000 ft alatt nem áll meg, úgyhogy szerintem a szüleid se adnának ki érte annyit, csak mert neked az kell amikor a fogaid meg jók!
2014. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!