Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a blogom címe?

Mi legyen a blogom címe?

Figyelt kérdés

Egy gimis lányról szól akit Nórinak hívnak a legjobb barátnőjét meg Flórának.Nóri beleszeret egy fiúba aki flegma,beképzelt de Nóri ezt nem veszi észre mert elvakítja a szerelem,Flóra ezt nem nézi jó szemmel mert tudja ha Nóri valamit akar azt meg is szerzi ,de ő nem akarja hogy a legjobb barátnője flegma legyen.

A fiúnak van egy barátnője aki meg hallotta hogy Nóri szerelmes a barátjába ezért kitervel valamit hogy Nóri ne legyen belé szerelmes,amikor Nórival rossz dolgok történnek pll víz ömlik ki a szekrényéből ,ellopják az öltözőből a ruháját ,minden ilyen dolgot a fiú barátnője csinál,de nóri azt hiszi hogy mind Flóra csinálta mert féltékeny és magának akarja a fiút ezért össze vesznek és Nóri elkezdi zaklatni és terrorizálni Flórát.Egy nap az osztályban a tanár bejelentette hogy Flóra ön gyilkos lett de nem tudják miért...Nóri tudta ,megalázta Flórát minden nap és Flóra nem szólt senkinek róla,attól a perctől kezdve Nóri élete megváltozott és már nem volt idő vissza változtatni mindent.

Szerintetek mi legyen a címe?

Ja és véleményt is írhattok.



2014. júl. 7. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok , fontos
2014. júl. 7. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Facebook-on szoktam ilyen sztorikat olvasni.
2014. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

pl: Út a halálba?

Következményekkel

Kitagadva

Miért tetted ezt?

Mit tettem?

Visszafordíthatatlan

Öröké veled...vagy mégsem?


Ez pár volt a sok közül...(ez már nem címxd)

Vélemény: hol akarod írni?

Amúgy nagyon tetszik, nem szokásos sablon. Legalábis nem olvastam még ilyet, pedig én is blogíró vagyok. A minden napokat írnád le, hisz manapság egyre gyakrabb az ilyen...

U.I.: Ha bármiben segítség kell a bloggal kapcsolatban, nyugodtan írj rám!:D

2014. júl. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Haru99 válasza:

Én nagyon szeretek olvasni bár blogot nemigazán szoktam olvasni, de azt tapasztaltam, hogy félnek beletenni sírós jeleneteket és nagyobb fordulatokat.

Ha jól ki van dolgozva akkor nagyon jó sztori lehet. :)

Csak így tovább.

Cím: gondold végig, hogy miről írtál és mit az üzenete. Lehetőleg kapcsolódjon a sztorihoz és feltudd vele kelteni az olvasók figyelmét.

Én is írok egy sztorit, ha szeretnéd elolvashatod--> [link]

Ui.:Érdekelne az egész sztorid történet, tudnál egy linket küldeni a blogodról. :)

2014. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd küldöm a linket :)
2014. júl. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!