Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Mi a neve a leírásba...

Segítség! Mi a neve a leírásban szereplő zenének?!

Figyelt kérdés

Na szóval:

Van egy olyan zene-videoklip, melyben egy tinédzser fiú valahogy a kórházban köt ki és meghal. A szelleme (mely egy lepel)elindul és próbál beilleszkedni a közösségbe,hogy megijessze őket, de senkivel sem végződik jól a találkozása. Elmegy és csináltat egy olyan tetkót a nyakára, melyen egy zöld kis -hát nem tudom- lény van. Majdnem úgy néz ki, mint a számítógépen jelölt vírus. (vagy mi). Aztán késő esti bolyongása után rátalál sok idegen kinézetű emberre. Farkasember, vámpír, zombi... jól kijöttek egymással, mivel azt hitte közölük való. Elmentek egy patira és buliztak. Aztán a szellem visszamegy a kórházba, onnan a fiú testébe, a fiú feltámad és emlékszik mindenre, legalábbis úgy tudom. A nyakán pedig ott van a tetoválás. .-Vége-.

Kérem, aki tud segítsen!



2014. júl. 7. 19:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy ez az egész Halloweenkor történt.
2014. júl. 7. 20:06
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom.
2014. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!