Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szuratam a szamba piercinget...

Szuratam a szamba piercinget de kikellet vennem mert nagyon bedagadt. Ujra tudom szuratni ugyanoda?

Figyelt kérdés
nagyon bedagadt és kivettem. közepre volt szurva a szamba ket oldalt van meg piercing és tökéletes helyenvolt elöbb ujra tudnam e szuratni az elözöleg összefort helyen?
2010. jan. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem allergiás vagy rá. De vigyázz nehogy tetanuszt kapjál tőle. Én most hagynám a francba, annyit nem ér az a fémdarab. Csak jó szándékból írtam!
2010. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha köszi am nemvagyok allergias mar 2van csak kisse rosszul lett szurva am meg hagyom pihenni de ize egy jo nagy csomo van ott az lefog meni majd?
2010. jan. 6. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mókus ismét én vagyok. Vegyél be Kálcium pezsgő tablettát, naponta 2x1-et! Két nap alatt ha nem rendeződik irány a doki!!!
2010. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksa köszi:)
2010. jan. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!