Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is ""B*zis""...

Ez szerintetek is ""B*zis"" vagy csak az én ismerősi köröm ennyire nem elfogadó?

Figyelt kérdés

17 Éves vagyok és pl. Hallgatok Big time rush-t mert szeretem, és néhány "ismerősöm" szerint ez milyen b*zis, mert nem azt a zenét szeretem amit ők(RTM "Rap" meg hasonló)



A másik meg hogy kisebb koromban sokat néztem nickelodeon-t(iCarly, Victorius)és hogy milyen gyerekes vagyok hogy ha esetleg nagyritkán tv-zek és elkapom hogy épp megy az egy régi kedvenc sorozatom, akkor megnézem.


2014. júl. 8. 00:04
 1/3 anonim válasza:
Ismerősi köröd nem elfogadó. Tesóm hallgat big time rust én azt mondom hogy hallgassa azt nekem mind 1 az a lényeg nem őrűlt rock meg ilyesmi. Én vagyok 14 még is nézek i carly-t meg victoriust meg apám is az ismerőseim meg nem is foglalkoznak vele hogy mit nézek/hallgatok. Rtm-et meg rockot az hallgat akinek otthon valami gond van a családban mert én a trágár szavakat használó őrűlt zenét nem is hallgatom. De ha végignézted volna a rappháborút és ott láttad volna hogy néznek ki: http://www.youtube.com/watch?v=SUJrKlSP0Qw akkor képzeled milyen hülye zene. Na a lényegre visszatérve az ismerősi köröd nem elfogadó mert az ő ismerőseik sem fogadják el amit néznek és azt adják át másoknak (haveroknak)
2014. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem! :D


Bár igazából sosem zavart semmi amit rólam mondtak bárkik is, csak már nagyon érdekelt :D

2014. júl. 8. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Első te annyira ostoba vagy és tudatlan hogy mindjárt sírva fakadok.

A rock miért lenne őrült zene?

És a minőségi rockban nem káromkodnak.

Ez a zene is annyira erőszakos és trágár hogy az hihetetlen.

https://www.youtube.com/watch?v=cF_CkTtMtrc

2015. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!