Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gond ha 14 évesen (fiú)...

Az gond ha 14 évesen (fiú) nincs nagy érdeklődési köröm?

Figyelt kérdés
Igazából csak gépezek ( filmek, játékok, videók stb...) és azt mondják hogy kezdjek magammal valamit ( azt mondják hogy amit választottam szakmát az iránt ). Szerintetek ha még nem vettek fel a választott szakmámra akkor is megszállottan kéne tanulmányoznom azt?
2014. febr. 22. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.. egalábbis az utolsó krédésre válaszolva.. :D

Amúgy milyen szakra mennél?


Nos 14 évesen én, meg kell mondjam neked sz@rtam az egész suli dologra, és nem is nagyon érdekelt..

Nos.. meg amúgy is majd az adott szakon úgyis elmondanak mindent róla hogy mit hogy kell.

S én is ilyne voltam kb, gép előtt ülök, és kész.. :D Bár mondjuk most is 6 évvel később is ezt csinálom..


De.. arra is gondoltak szüleid h a haverjaiddal nem mész el sehova?

2014. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Informatikára.


Nem konkrétan ez a bátyámat zavarja. Neki az a baja hogyha nem csinálom azt amit ő akkor megpróbál rávenni egy kicsit erőszakosan, hogy ezt meg kell hallgatom, mert a tudás nem válik hátrányomra. Amúgy meg haverokkal azért nem vagyok sokat mert tanyán lakom és nehéz a bejárás. Amúgy suliba csak haverokkal vagyok. :D

2014. febr. 25. 17:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja az még kimaradt, hogy ha hívnak, vagy megbeszélnek valamit akkor én is megyek.
2014. febr. 25. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!