Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zepter-ről mik a tapasztalatai...

Zepter-ről mik a tapasztalataitok? (Bp. Váci út 191) Tényleg van ott munkalehetőség vagy kamu?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 19:51
 1/5 anonim válasza:
A Zepter egy fos, kerüld el!
2014. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bevallom őszintén én mindig ódzkodtam a zeptertől amikor meghallottam hogy oda hívtak be állásinterjúra el se mentem

viszont nemrégiben futottam össze egy régi kedves barátommal és ő ott dolgozott :) ő szerette nagyon


Mindenesetre nem könnyű a munka nagyon jó beszélőkédnek kell lennie és készülj fel rá hogy nincs fix alapbér ha eladsz kapsz fizut (elég szép összeget 150+ bár ez attól is függ mit adtál el) a lényeg jó kommunikációs képességednek kell lennie

Másrészről amit árulnak egyébként egyáltalán nem rossz csak iszonyat drága :) (szóval nem mondom azt hogy rosszak termékeik csak borsos az áruk)

2014. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mindig ahányszor csak munkát keresek mindig belebotlok, eddig sose mentem el, de holnap reggelre megint behívtak ( ez irodai papírmunka lenne), másik meg nem tudom hogy éri meg nekem hogy a város végéből átutazok a másik végébe a semmiért?
2014. júl. 8. 20:05
 4/5 anonim válasza:
El ne menj! Engem is így próbáltak átverni, hogy irodai papír munka. Persze, házalnod kell és telefonálni. :/
2014. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!