Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angolul beszelsz, fiatal vagy...

Angolul beszelsz, fiatal vagy es meg sem mesz kulfoldre. Miert?

Figyelt kérdés

Persze az aki beszel valamilyen nyelvet nem jelenti azt, hogy el is kell mennie az orszagbol. A legtobb nyugat europai orzagban sokkal tobben es jobban beszelnek legalabb egy idegen nyelvet mint M.orszagon es ok sem azert, mert el akarjak hagyni az orszagot ahol elnek.

Tehat a kerdesem, nem kerdore akkar vonni, hogy akkor miert nem mesz...hanem az okokat...hogy mennek ugyan..de.



2014. júl. 8. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

"A legtobb nyugat europai orzagban sokkal tobben es jobban beszelnek legalabb egy idegen nyelvet mint M.orszagon"


Na ez nem így van

Angliában az angolok 90% nem tud az anyanyelvén kívül más idegen nyelvet. A válaszuk is megvan rá miért nem tanulnak más nyelvet. Az angol a világnyelv. Minek beszéljenek más nyelven ha az angollal a világon bárhol boldogulnak..

Ahogy a franciák 90%-a sem tud csak franciául beszélni. Ők az angolt utálják, és a francia is világnyelv. Mi magyarok elég jó helyen állunk ami a nyelvtanulást illeti.

2014. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Maximas ***** válasza:
46%
Szerintem húzna innen mindenki el ettől a sz@r rendszertől mint ami itt van nálunk Magyarországon. Ez meg is magyarázza, hogy miért nem megyünk ki:nincs pénz. Miért nincs? Mert sóher az állam.
2014. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Most szándékosan így írom: Van nektek egy költőtök. Tőle tanultam:


A nagy világon e kivűl

Nincsen számodra hely;

Áldjon vagy verjen sors keze:

Itt élned, halnod kell.

2014. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Maximas ***** válasza:
62%
Ezt azért írta Vörösmarty mert akkor még nem volt Orbán kormány!
2014. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

3-as már ne is haragudj de azért mert valaki azt mondja mert magyar vagyok akkor maradjak magyarországon szenvedjek és dögöljek meg (és havi 45 e ft-ból éljek meg ugye?! :D) akkor csak nevetek rajtad ez már itt nem a középkor ;)


4 éve élek hollandiában most 23 éves vagyok itt dolgozom és nagyszerű munkahelyem van (nem, nem gyárban robotolok mert beszélem a nyelvet egy boltban vagyok pénztáros) és amiért megérte már itt lenni

az emberek ezerszer kedvesebbek mint nálunk össze se lehet hasonlítani az emberek rám mosolyognak az utcán elegyednek beszélgetésben velem idegenek

a közbiztonság szuper az EÜ szintén az 60+ éves emberek görkoriznak mellettem meg deszkáznak

Mmmm azthiszem nem magyarország SZAR mert az emberek akik ott laknak azzá tették hát akkor azt hiszem

"áldjon, vagy verjen sors keze

innen menekülj el..."

2014. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
utolsó vagyok azt még elfelejtettem hozzátenni hogy 8 órában dolgozom és megveszek minden finomságot amit akarok magamnak meg bármit amit megkívánok ezen felül vettem magamnak egy nagyon jó kis telefont és hawaii-ra megyünk nyaralni...mmm és csak egy bolti pénztáros vagyok uhhh...otthon szerintem már rég éhenhaltam volna vagy az ideg evett volna meg a számlák miatt
2014. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-6-os!

Emlékeztetnélek a kérdésre: Angolul beszelsz, fiatal vagy es meg sem mesz kulfoldre. Miert?


Én erre válaszoltam. Van vele valami gond?

2014. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5-ös 6-os vagyok

Mert szemet szúrt és mert úgy éreztem erre válaszolnom kell...:)

2014. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézd, én úgy vagyok magyar, hogy ide születtem. Apám szerb, anyám olasz. Bármikor összecsomagolhatnék, s kimehetnék. Én mégis úgy érzem, hogy a helyem itt van.

Fiatal nő vagyok. A sors úgy hozta, hogy sok nehézség, kaland, rengeteg baj után most úgy vagyok gazdag, hogy semmit nem tettem érte.

Mondhatnád, hogy Ja, hát úgy könnyű.

Valóban, de én akkor sem akartam menni, amikor nagy volt a baj.

2014. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

figyelj ha neked jó ott szereted az embereket és anyagilag is elvagy akkor maradj de az az idézet kicsit "durván" hangzott nekem azt sugallta: aki magyar az maradjon otthon szenvedjen pusztuljon meg

csak ezért írtam rá:)

2014. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!