Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Az orszag jobban teljesit"?...

"Az orszag jobban teljesit"? Minden harmadik fiatal meg kulfoldre keszul koltozni. Erthetetlen a dolog

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 20:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%

Jajj, hát ők biztos lusták és nem akarnak dicső Magyarországon dolgozni. És még ráadásul hazaárulók is, mert nem szeretik Orbán Viktor Miniszter Elnök Urat.

Így megy ez...

2013. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

és mennyi kíván visszajönni? 4é ve még azért volt hangos a média, mert nem akarnak a magyar fiatalok külföldön tanulni. Bezzeg Románia, Lengyelország! Ma meg már abból is hírt csinálnak, ami még meg se történt!

Megjegyzem legutóbb csatlakozott 13 ország közül, Magyarországon van a MÁSODIK legkevesebb kivándorló lakosság arányosan a csehek után!

Legközelebb miből csinálunk hírt, minden harmadik fiatal szeretne gazdag lenni, 10 diákból 9 szeretne egyetemen tanulni, de nem fog tudni ...

2013. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%
Kamu az egész.
2013. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

nem gondolom, hogy kamu az egesz, ha ITT olvasom a kulfoldi munkarol, koltozkodesrol erdeklodo megszunni nem akaro kerdeseket


Vezerunk szerint "a fiatalsage a jovo"

En erre otven eve mondtam, hogy "nesze semmi fogd meg jol"

2013. dec. 23. 20:30
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Én is külföldre akarok menni. PEdig 2 diplomám van és átlagosan 250 000 Ft a keresetem. MAgyar viszonylatban nem rossz. De mivel haladunk a korral és vége a szockós rendszernek én is szabadon kimehetek külföldre, ahol 5* ennyit kereshetek.


A legtöbb fiatal képzett, csak úgy van vele kint meg milliós fizetést kap ha kint érvényesíti a diplomáját. itt már nem a megélhetésről van szó, hanem arról, hogy egy gazdagabb, több luxussal telített életre vágynak, ahol 2 havi fizetés egy olyan autó amire itthon 1 évig gyűjt

2013. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

"Minden harmadik fiatal meg kulfoldre keszul koltozni. "


Én is külföldön vagyok, de nem azért, mert Magyarországon nem élek meg. Nézz vissza a múltba, mikor volt az, hogy jobban élt a magyar? Régen amikor filléres fizetéseket kaptak? Akkor amikor évekig kellett egy családnak gyűjteni egy kocsira? Vagy akkor amikor 20 évnyi hitelt vettek fel a házépítésre?


Ma is így van ez. Én is csak azért mentem ki, hogy több pénzt keressek és ne kelljen felvennem hitelt. Lehet bármennyire jó világ az országban, de ne kívánja már senki azt, hogy egy takarító vagy egy pincér vagy egy munkás de akár egy pedagógus stb 50 000 - 1 000 000 Ft-os fizetést kapjon. Erre nincs is pénz.

2013. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
"50 000" = félmillára gondoltam
2013. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
a hazibolondnak, ferkonak adok ebben kreditet "el lehet menni"
2013. dec. 23. 20:46
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Mi ebben az érthetetlen , vagy megszoksz vagy megszöksz , ha itt maradsz miből akarsz élni merül fel a kérdés merthogy talán még egymagadat el tudod tartani a rabszolgabérből ,albérletben ,anyádnál életed végéig de hogy a gyerekedet családodat , ha ha ha családodat ugyan miből ha csak nem keresel 200e et meg a nőd is 100 at de akkor is 10év egy lakás addigra meg 35 éves vagy szóval ez az ország nem alkalmas semmilyen távlati élettervezésre . Fizetés nincs csak rabszolga csicska munka pár fityingér ,ez az ország életképtelen úgy ahogy van modern piaci gondolkozás szerint.
2013. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%

"Minden harmadik fiatal meg kulfoldre keszul koltozni. Erthetetlen a dolog"


Ez már nem a kormány hibája, amióta beléptünk az unióba mindent beszabályoztak, alig engednek termelni, és egy csomó vállalatot külföldi cégek vették meg. Ha egyszer képtelenség új munkahelyet teremteni (mivel az unió nem engedi), akkor hogy várhatjátok el bármelyik kormánytól is, hogy valami megoldást találjon? Igen, kilépni az unióbol. De akkor meg még rosszabb állapotba kerülnénk.

2013. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!