Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az oldalró...

Walaakíí kérdése:

Mit gondoltok erről az oldalról/story-ról?

Figyelt kérdés

tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy író alkat,és azt is tudom, hogy én akármennyire kérhetlek titeket hogy ne írjatok negatív dolgokat,ti úgyis csak azt fogtok írni..mert szemét emberek mindig is voltak és lesznek is..

de annyit ha megtennétek hogy nem trágáran fejezitek ki magatokat..

akinek nemtetszik az vagy ne írjon semmit,vagy mondja h szerinte nemjó..ennyi..többször láttam már ezen az oldalon hogy az emberek leoltanak valakit, egy kérdés miatt..és szerintem ezt pont abba kéne hagyni...

de ezt haggyuk ittvan az oldal:

[link]

/ez inkább Lys-ről szól ( a csj-ből)/



#történet #Lisander Ainsworth
2014. júl. 9. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"és azt is tudom, hogy én akármennyire kérhetlek titeket hogy ne írjatok negatív dolgokat,ti úgyis csak azt fogtok írni..mert szemét emberek mindig is voltak és lesznek is.. "


Tehát kikéred a véleményünket (voltaképpen szívességet kérsz tőlünk), majd közlöd, hogy úgyis negatív dolgokat fogunk írni, mert mi ilyen szemetek vagyunk. Nem érzed, hogy ez így meglehetősen... próbálok finoman fogalmazni: udvariatlan dolog? Akkor már inkább írtad volna azt, hogy "azt akarom, hogy dícsérjétek az írásomat, aki megteszi, felpontozom". Ennek sem lett volna értelme, de mégis úgy érezhettük volna, legalább kapunk érte valamit, amiért megéri foglalkozni veled.


Amúgy: szerintem nem jó. Azt kérted, csak ennyit írjunk. Ennyiből viszont soha nem tudod meg, mi a baj az írásoddal és hogy tehetnél-e valamit azért, hogy jobb legyen...

2014. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nemesfalvy válasza:
előttem lévő válaszolóval egyetértek!Egy NORMÁLIS sztoriírónak a negatív és a pozitív kritika egyaránt jó,és mellesleg télleg nem túl jó sztori !Hogy miér azt nem mondom el mert azt mondtad nem vagy kiváncsi a kritikára!Jobban teszed ha abbahagyod!
2014. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!