Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még valaki aki számolja a...

Van még valaki aki számolja a betűket? Mikor valaki mond egy szót, vagy mondatot akár, egyből megmondom hogy mennyi betűből áll. Magam előtt látom szótagolva, valaki esetleg még csinál ilyet? De már nagyon idegesítő

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Legelső vagyok :)

Én szívesen találkoznék olyan emberekkel, mint amilyen Te vagy. Hiszen különleges, nem mindennapi emberek vagytok, nem vitás, és ez olyan érzést vált ki belőlem, hogy ez valami új.. Ezt meg kell ismernem :) Én nem is tudom szavakkal leírni.. :)

2010. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy ez neked ennyire bejön:) Te is tök aranyos lehetsz:-D
2010. jan. 9. 21:16
 13/15 anonim válasza:

13 évesen kezdtem én is betűket számolni...

Eddig azt hittem csak én tudom.

Megnyugtat egy kicsit,de valamilyen szinten zavar is hogy nem vagyok egyedül. :)

Én a gy,zs,stb... Ezeket két betűnek számolom.

Kíváncsi lennék hogy neked hogy alakult ez ki?

Várom válaszod...

2010. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nálam, úgy 3éve van ez a dolog... Egyébként én is 2nek számolom a kettős mássalhangzókat.. örülök neki,hogy más is számolja,engem nem idegesít,sőt:D szívesen taliznék ilyen emberekkel:P szabcsi86@freemail.hu az e-mail címem, ha érdekel.... várom a leveled...:D szia
2010. márc. 31. 15:00
 15/15 vicuskam válasza:
Én főleg az írott szövegekben számolom, és csoportosítom úgy, hogy a szavak vagy mondatok szintjén osztható legyen. A kétjegyű betűkkel úgy variálok, hogy minél többféle kombináció kijöjjön. Kb 10 éves korom óta csinálom. Szerintem valami neurózis :)
2012. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!