Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar engem annyir,...

Miért zavar engem annyir, hogy nem lett kitakarítva hányás után az autó?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik barátnőmnél voltam, és nagyon rosszul lettem, ezért hívtam anyát, uogy vigyen haza. Sajnos út közben úgy adódott, hogy nem bírtam visszatartani a hányást. Anya momdta, hogy nem tudja kitakarítani a kocsit, mert sötét van, és nem látja, hogy mi lett koszos, majd reggel megcsináljuk, de engem ez annyira zavar, hogy a kocsi most tiszta hányás, hogy a gondolattól aludni sem bírok. :(
2014. júl. 10. 02:11
 1/4 intrepid ***** válasza:
Hagyd, majd fölszárad. Különben se a te kocsid.
2014. júl. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor takarítsd ki te b+

lámpátok csak van!?

2014. júl. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki akartam menni, hogy megcsináljam, de erősködött, hogy ne merészeljem megtenni, mert csak elrontanám, és hogy csak ő tudja megcsinálni, úgyhogy légyszíves ne b+oljál, elemlámpa meg nincs itthon.
2014. júl. 12. 03:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne gyorsan kitakarítani mert ha a szőnyeg meg a kárpit beveszi magába , soha se lehet utána kitisztítani.
2014. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!