Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek étkezési problémám...

Pat20 kérdése:

Szerintetek étkezési problémám van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig csak a kaján jár az eszem és hogy mit ehetek és mit nem. Volt hogy három napig egy falatot sem ettem de általában utána rám jön egy evési roham amikor kb mindent megeszek amit találok és utána nagyon rosszul érzem magamat, bűntudatom van. Ilyen roham után többször volt hogy meg akartam hánytatni magamat de nem sikerült.

2013. aug. 12. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ez bizony már étkezési zavar. Szerencse, hogy nem tudtad meghánytatni magad. Nehéz leszokni róla. Kérlek kérj segítséget, mielőtt túl mélyre süllyedsz. Én anorexiából gyógyulok, tudom miről beszélek. Remélem mihamarabb meggyógyulsz! Kitartás!
2013. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bulemia.

Jó hogy rájöttél, hogy gond van, keress szaksegítséget!

2013. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én is a bulémiára gyanakodtam, de nem vagyok kórosan sovány úgyhogy reménykedtem, hogy nem az.
2013. aug. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!