Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan lehetőségek ahol...

Vannak olyan lehetőségek ahol külföldön önként dolgozhatok pl. álatokkal?

Figyelt kérdés
inkább ilyen egzotikus helyekre gondolok, ahol szállás és ételt kapok, de önkéntes munkát végzek, ahol segítek állatoknak, engem nem érdekel a pénz engem ez jobban vonz hogy egy gyönyörű helyen lehetek, őszinte tiszta lelkü lényekkel foglalkozzak segítsek nekik. Van erre lehetőség?

2014. júl. 11. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen lehetőség.

-Ha állatorvos vagy vagy állatorvosként tanulsz, és gyakorlati helyre van szükséged.

-Ha biológus vagy vagy annak tanulsz és gyakorlati helyre van szükséged

- Ha bármi olyan szakmát tanulsz aminek köze van az állatokhoz és éppen gyakorlati helyre van szükséged.

2014. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszadóval ne törődj, szerintem nem jutott el a kérdés az agyáig. :D

nézzél körül: workaway.info

Szállást és ételt kapsz pontosan a munkádért. Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban, írj privátot nyugodtan. :)

2014. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:13

Eljutott az agyamig, és nem vagyok olyan ostoba, hogy hiú reményeket mondjak egy olyan állásra amin túl jelentkezés van, és nagy az elvárás.

Azért is írtam, hogyha állatokkal kapcsolatos végzettsége van vagy lesz, akkor sokkal esélyesebb lesz kint bárhol is dolgoznia.

Tudom, kint élek, munka közvetítő irodában, és néha vannak állatos munkák ahol szállást, ételt biztosítanak(meg persze fizetést is)

PL:

Most is keresnek Chippenham-ban egy farmra olyan ott lakos emberkét akik tudnak lovagolni, nem okoz gondot az istálló tisztán tartása. De elvárások vannak még itt is.

2014. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még valamit: AZ önkéntes állatos munkáknál is hatalmas a túljelentkezés, oda jóformán rokoni alapon vagy bármi más protekcióval jut be az ember, és a legtöbb nem ad szállást. De tény, hogy csakis állatokkal foglalkozik az ember önzetlenül. Costwold wildlife parkban is volt önkéntes állatgondozói munka..(ezt csak azért tudom, mert van egy nagyon jó barát aki ott dolgozik, és ő mondja nekem)
2014. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!