Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol Dolgozhatok 16 évesen?

Peppuh kérdése:

Hol Dolgozhatok 16 évesen?

Figyelt kérdés
szükségem lenne a munkára,mivel ott kellett hagynom a sulit,anyagi okok miatt..Szeretnék besegiteni anyukámnak,hogy 1kicsit könnyebb legyen..már sajnos nemvagyok tanköteles,és szeretnék dolgozni.. valaki tudna nekem ebben segiteni..?
2014. jún. 4. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Esti tagozaton mindenképpen érettségizz le.
2014. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de sajnos az is elég sok pénzbe van,és azért szeretnék dolgozni hogy segitsek magamon és édesanyámon... már pár helyre elküldtem az önéletrajzomat..de semmii...-.-
2014. jún. 4. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
8 általánossal ne is várj sokat.
2014. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NE, ismétlem NE HAGYD OTT A SULIT SEMMIKÉPPEN. Többszörösen megtérül, ha legalább leérettségizel. 8 általánossal a mai világban a legjobb esetben néha kapsz egy kis közmunkát. Ha otthagyod a sulit, akkor neked annyi.
2014. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát az sajnos megtörtént...otthagytam márciusba..:S de ha megpróbálok valahol másik suliba estire érettségire menni akkor több esélyem lessz?
2014. jún. 4. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Tízezrekkel több egy érettségizett várható jövedelme. Ökölszabály, hogy minden iskolában töltött év legalább 10-12e forint extra havonta. Emellett a munkavégzés minősége és a lehetőségek is sokkal nagyobb számban vannak jelen. Menj vissza a suliba amint teheted. Nem értem miért hagytad ott a sulit ha még állásod sincs, akkor nem lehetett az oka az, hogy dolgozni szerettél volna.
2014. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
anyagi okok miatt hagytam ott..mert ahov jártam suliba a havi bérletem 6000ft-volt plussz péknek tanultam vonat bérlet 2500+még a busz a gyakszihelyre 4500ft ...és ezt nembirta édesanyám finanszirozni..mivel nővérem fősulin van és az éves tandijja 360.000ft és nem dolgozik édesanyám..ugyhogy nagyon nehéz volt meghozni ezt a döntést...
2014. jún. 4. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a nővéred nem tudott bejutni államra ne a te életedet tegyétek tönkre. A fenébe is, ne 6000 forinton múljon már a jövőd. Ráadásul nem azért, de ha a környéken akarsz dolgozni, akkor jó eséllyel oda is utazni kell majd.
2014. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem 6000ft-on múlott hanem 13000-ren és másik nővérem meg most érettségizett...(ballagott)
2014. jún. 5. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!