Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi Selena Gomez igazi skype-ja?

Mi Selena Gomez igazi skype-ja?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség de 7 éve nagyon nagy rajongója vagyok Selenának és Budapesten ott voltam amikor autogrammot osztogatott  de elszeretném érni skype-on!Aki tudja az légyszíves linkelje már be!Köszönöm :)

2014. júl. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt valaki egy kamu címet írna:

Fiatal és iskolás lehetsz akinek évek óta ugyanaz a napirendje és mondjuk neked az egyik szórakozási forma hogy a gép/telefon előtt gubbasztasz. Egy híresség esetén a napirend és a naptár is eléggé betáblázott, ha van szabadidejük akkor nem a Skype elé fognak leülni hogy cseveghessenek, de főleg nem random ismeretlen emberekkel. Ez lehet hogy magyar viszonylatban haknira járó celebekkel előfordul, de egy külföldi befutott karrierrel rendelkező "művésszel" aligha.


Álomvilág azt hinni hogy te velük fogsz Skype-olni csak úgy, ellenben valaki jól fog rajtad röhögni ha egy hírességnek adja ki magát és rabolja az idődet.

2014. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehet hogy tényleg van igazi Skype-ja!!
2014. júl. 11. 12:05
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ülök egész nap a gépnél! :P
2014. júl. 11. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára van, de nem publikus. Így sincs magánéletük. Miért akarna veled csevegni? Úgy egyébként anyanyelvi szinten beszél spanyolul vagy angolul?
2014. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát angolul nagyon tudok!17 éves vagyok!
2014. júl. 11. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És mit tudnál neki olyant mondani, amit több millió más ember nem?
2014. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a facebookját,twitterét,instagrammját tudom.minden hol ugyan az a neve.Bejelöltem és visszaigazolt.Ilyeneket sűrübben használ mint skypeot.De csak olyat szabad bejelölni ami mellett van egy kicsi pipa mert az az igazi.Ez minden sztárnál így van.Ami mellett ott van az ellenörzött oldal.
2014. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!