Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez ask. Fm?

Selena Gomez ask. Fm?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet,hogy ő igazi?

[link]

Szerintem tényleg ő. Csómó videó válasza van,Képek,Autoramok...



2013. jún. 12. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az ask.fm-et, de mivel ott a pipa, gondolom ő az. Mert a twitternél is, sőt most már a fb-n is úgy jelzik az igazi sztárokat.
2013. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem igazi. Nem hinném, hogy van ideje válaszolgatni mindenkinek, ráadásul, sem az igazi twitter-ére (@selenagomez), sem a facebookjára nem tett ki linket. A neve melletti pipát pedig egy billentyűkombinációval be lehet írni.
2013. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem igazi,Selenának nincs ask.fm-je!
2013. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 I.need.it*-* válasza:
Már láttam őt, az összes videója mivel régebbi inerjúkból rakta be .. Am az igazi sztem .. [link]
2013. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az igazi mert Webcam Max-al csinálta mert azzal lehet úgy hogy egy videót veszel és akkor úgy néz ki mintha ő lenne.Ja meg a képeit google képekről szedi
2013. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!