Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklatnak a földönkivüliek,...

Zaklatnak a földönkivüliek, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már három napja zaklatnak a földönkivüliek. Elöszőr amikor haza fele mentem, akkor követtek három napja. Emberi formába. Majd tegnap reggel hallotam, hogy beakarnak jutni a szobámba, de felpattantam és eltorlaszoltam a szobát. Aztán mikor dolgozni mentem, kijött a komputerem képernyőjén a felírat, hogy: figyelünk téged. De tegnap éjszaka volt a legrosszabb. Hajnalba megjelentek a szobámba és megpróbáltak kirángatni, de felkellt a nap és eltüntek. Ma pedig egész nap azt hallotam, hogy suttognak a fülembe.
2010. jan. 7. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
viccelsz?? :| mert ha nem akkor sztem sürgősen menj orvoshoz ..:S
2010. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt nem a humor kategóriába akartad rakni?! :/

amúgy meg ha ez igaz szerinted akkor lődd fejbe magad:)

2010. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
ez nem vicces!!! velem is volt már ilyen!!!!! egyszer l is raboltak és kisérleteket végeztek rajtam!! ők álították át az agyam gondolkodását is!!!!
2010. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hívd meg őket egy sörre és dumáld meg velük miért követnek, esetleg elviheted őket bowlingozni.
2010. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
XD de jót röhögtem :'DD
2010. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok. Ma éjszaka a lépcsőn jöttek felfele és nem tudtam velük mit csinálni.


Felakartam velük venni a harcot, de inkább az ágyamba kussoltam.

2010. jan. 8. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
esélyed nincs ellenük, amugy a tudtod nélkül manipulálnálak, ez kamukérdés. :/
2010. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Meg akarnak baszcsizni :) Rakj az éjjeli szekrényre óvszert és képi illusztrációt :D Jobb túlesni rajta, hidd el nagy a kukijuk élvezni fogod:P

Ha meg komoly, akkor említs meg engem :) Ők tudják ki vagyok csak mutasd meg ezt az oldalt nekik. XD

2010. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állj le a füvezéssel....
2010. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!