Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Beteg?

Szerintetek Beteg?

Figyelt kérdés

A bárátnőmről van szó!

A szex terén olyan dolgot szeret amit én nagyon nem támogatok, és egyszerűen nem tudom mit csináljak vele!

Mielőtt összeköltőztünk, bevallotta nekem, hogy ő szereti ha szex közben megkötözik, de én pedig nem vagyok oda ezekért a dolgokért, félek tőlük, hogy kárt okozok benne.

Arra kért engemet, hogy próbáljam ki vele, de nem tudom mit tegyek. 1hónapja élünk együtt,de ezt a dolgot még nem mertem megtenni rajta, és én pedig nem szeretem ha gátolnak a szabadságomban!

Ráadásul olyan dolgot szeret amit én meg nagyon nem, szereti ha gúzsba kötözik őt.

Először azt sem tudtam hirtelen mi az, aztán rákerestem google-ban... Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, de leszoktatni meg nem bírom, bakker szerintem kicsit beteg.

Arra gondoltam kicsit megleckéztetem őt, de nagyon féltem is őt, arra gondoltam, hogy erősen gúzsba kötözöm, aztán rajta szenvedjen kicsit, zsibbadjon jól el, hátha tanúl belőle!


Az érdekelne engem, hogy szerintetek le lehetne ezzel a módszerrel szoktatni őt?

Persze nem hagyom őt magára egy napra! :))

Mennyi idő az mialatt nagyon szenvedni kezdene?

Nem zsibbad el nagyon a karja vagy a lába?

Annyira szeretem ezt a kis bolondot, de nem tudom már hogyan magyarázzam el neki, hogy ez nem jó dolog, azt mondja nincsen ebben semmi sem!


Én F/23 vagyok ő pedig L/19



2014. júl. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
legyél túl durva ! leszokatod vele róla...aztán nehogy büntudatod legyen, ő kérte !
2014. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fordított szereposztás: a barátom azt akarta, hogy fakanállal üssem, én nem akartam, erre ő ütött engem. Beteges dolog és nem volt hajlandó leszokni róla. Szakítás lett a vége.
2014. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

"annyira szeretem ezt a kis bolondot" ez edes volt :) remelem vhogy megeggyeztek majd... am hogy megleckeztetni? otthagyod ameddig ossze nem pisili magat vagy egyeb kinja nem lesz? :D

en kiprobalnam vele

18/L

2014. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolso vagyok, *kiprobalnam vele a helyedben :)
2014. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
És vajon ha kikötözöd, megkötözöd utána mit vár el vajon?Talán azt élvezi hogy ilyenkor magatehetetlen és ki van a te kéjednek meg fantáziádnak szolgáltatva?Érdekes lehet.
2014. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A.R válasza:

Sztem ted azt,hogy ki kötöd és addig ütöd mig meg nem utálja..

természetesen ez vicc!!sztem nincs minden rendben nála,és véleményem szerint tul hamar költöztetek ösze.beszéljetek meg sok mindendent mielött kiderülne még más miegyébb is.

2014. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De hogy is passzold le nekem a csajt.
2014. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!