Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kényszer beteg vagyok mit tegyek?

Kényszer beteg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 éve kezdődött az egész az arc nyomkodással(nem voltam/vagyok pattanásos), de mitesszerem az van és rendszerint annyira leamortizálom az arcbőröm, hogy utána tíszta seb lesz, és már sok heget is szereztem e miatt.Folyton ideges vagyok, és szomorú.Úgy érzem pár évvel ezelőtti önmagamból nem maradt semmi.Mindig mosolygós lány voltam, most meg általában a latergia szélén állok.Az utóbbi 2 hétben fajult el ez a kényszer betegség olyan mintha nem én írányitanék, borzalmas így élni.Amikor éppen a tükör előtt állok legszívesebben betörném, mert tudom, hogy utána nem tudok leállni.(Anyukám is sokat idegeskedett, és ő is az arcnyomkodásba menekült)

2014. jún. 19. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

letargia*

és menj orvoshoz..

2014. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyelvtani javítást!:)Hát igen elmennék orvoshoz és valószínűleg egy rakás gyógyszert írna fel, ami még lehet, hogy rontana is a helyzetemen.Ha valamit cselekszem akkor azt tíszta elmével tegyem, mert a mindennapi életemben jó döntéseket hozom csak ha itthon vagyok akkor kerít hatalmába a kényszerbetegségem.
2014. jún. 19. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egyébként a gyógyszer tényleg nem jó. Abból rosszabb kijönni mint a mostani problémádból.

Viszont ugye vab a pszichológus és a pszichiáter. A kettő közt többek között az is különbség, hogy a pszichológus nem írhat fel gyógyszert, csak a másik. Szerintem egy beszélgetésre mindenképp érdemes lenne elmenni.

Van egy nő, mindjár kikeresem neked aki nagyon kedves, empatikus, megértő, ha gondolod nála meg lehetne próbálni. Most hirtelen nem jut eszembe a neve de megírom amint megvan

2014. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném!Én is érzem, hogy már kellene szakember beavatkozása is, mert a környezetemben lévő emberek nem értik meg a problémáimat csak annyit mondanak, hogy ne nyomkodjam, holott itt már többről van szó.Tudom, hogy lelki bajaim vannak, de az a gond, hogy akarat erőm sincs.Kitűzök magam elé egy célt és soha nem csinálom meg, és akkor is ebbe az arcnyomkodásos dologba menekülök.Egy semminek érzem magam.Megakarok néha szűnni létezni.
2014. jún. 19. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Na csak megtaláltam:)

[link]


Remélem tud majd segíteni és sok szerencsét!!:)

2014. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!