Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell úgy screamelni...

Ery11 kérdése:

Hogyan kell úgy screamelni ahogy Andy Biersack?

Figyelt kérdés
Sokszor próbáltam már utánozni mindenhogy de nem megy. Valaki aki tudja az írja le pls! :|
2014. júl. 12. 12:06
 1/2 anonim válasza:
Bocs, de nem tudom megmutatni;)
2014. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

háát... erre neked kell ráérezned... leírom én hogy csinálom (mert sokan mondják, Andy elveszett lánya vagyok xD)

az elején torokból próbáltam.. na! hosszú távon így ne. sőt, semeddig sem, mert utána napokig beszélni nem tudsz, meg elfáradsz plusz nem úgy kell. az elején ezzel bemelegíthetsz, de ne folytasd. próbáld hasból, mintha ordítanál. de figyelj arra hogy milyen a hangszín. és fontos hogy ne fekve próbáld, minimum a törzsed legyen függőleges. báár..legjobb ha állva csinálod. elég hangos lesz, figyelj a szomszédokra. nem könnyű ráérezni, de utána belejössz és jó lesz!:) sok sikert

*saját tapasztalat*

2015. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!