Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szervusztok már 2 éve az a...

Szervusztok már 2 éve az a nevem hogy Doreszkacsa, Doresz31 szeretném ha mondanátok pár nevelet legyem ötletes és jol hangzonevelet?! Pld:James_mc, Miharu, stb stb.

Figyelt kérdés
Segicség Doresz a nevem 14 és vagyok és lány!!!!!!!! Elöle is köszönöm :))

2014. júl. 12. 19:25
 1/7 Ben the Big válasza:
Nos, ha valami jó nevet akarsz kitalálni, akkor kêne még valami amit szeretsz. Valami ami egyedi, rád illik. A Doresz így alapból egy jó név. Nem ajánlom a számokat (pl.: Doresz1234) Ha szeretnéd, ha a neved benne lenne, akkor ajánlom a Doreszfighter, a DoreCube és a DoreszGamer neveket. Ha esetleg írnál konkrétumokat, akkor majd még találok ki neveket.
2014. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HaloTrial válasza:

Igaza van az 1. commentelőnek :) Nekem az a nevem hogy HaloTrial

Mivel IMÁDOM a Halo nevezetű scifi játékot és a Trial latinul 3-at jelent. Akkor a Halo 3-ra vártam. + Trial próbaverziót jelent angolul (régen ezt még nem tudtam) és én anno 6évvel ezelőtt a Halo CE DEMO vagyis Trial verziójával játszottam sokáig :D 2 évig csak azt az 1 pályát vittem ki mindig. Míg egy barátom lenem torrentelte nekem a játékot.

2014. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát most elég megszerettem ez a növényt a fikusz nagyon szeretem meg a kedvenc állatom a tigris kedvenc szinem a kék és a lila oo és nagyon szeretem vicceket és az shoderklub-ot meg ijeneket imádom oo és vigjátékokat is szereten :)) O és persze a MINECRAFT <3<3
2014. júl. 15. 15:32
 4/7 Ben the Big válasza:
Igeen.. Ajánlom a MinerTiger, TheBlueSheep, FunWithDoresz neveket. Ezek jutnak pillanatnyilag eszembe. Amúgy nekem is nehéz volt a Minecraft nevemet kitalálnom... Végül nem is én, hanem az egyik haverom találta ki...
2014. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszöm ezek nagyonjok ha még tutok léci irjatok :))
2014. júl. 15. 23:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Oo elfelejtetem mondani imádom a vizet ha tehetem mindig viz közelében és benne vagy I LOVE WATER <3 <3
2014. júl. 20. 21:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Oo mindenkinek köszönöm a sok válasz de már tudom mi lesz nem azok amiket leirtatok mert kitaláltam valami más..De nagyon szépen köszönöm a javaslatokat sziasztok és szép napot :D
2014. szept. 2. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!