Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? (vizipipa)

Mi lehet a baj? (vizipipa)

Figyelt kérdés
37cm es alap pipán tömtem shiazot, füstje/gőze/ van szépen, de semmi íz nem jön! Fél db 40mm 3kings szénnel volt. Aztmondják a vortex kerámia sokat segithet, szerintetek?

2014. júl. 13. 13:42
 1/2 without válasza:
az a kis pipádnak valószínűleg lejárt az ideje, szerintem márkátlan pipád van, az első pipám nekem is egy kis kínai gyártmányú volt és nem sokáig működött rendeltetés szerűen, ezek a kicsik csak dísznek jók az igazi "füst ágyúk" kb 40centinél kezdődnek kivéve a mya qt, igen egy vortex sokat segítene mert nem engedi lefolyni a melaszt a testbe, viszont amikor megvolt a kis pipám csak fél szenet sosem használtam mindig 2felet használtam és ne tedd a közepére mindig a szélére kell tenni, alufoliára sok kis apró lyuk kell, és ha komolyabb pipázásokat szeretnél be kell majd fektetned egy komolyabb magasabb minőségibb darabra
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor beuházok egy olyanba :) igen, csak kezdésnek vettem, már szemezgetek egy aladin pipával, arra is jó lesz majd gondolom a vortex
2014. júl. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!