Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy egy fiu be...

Rami** kérdése:

Mit jelent az hogy egy fiu be jelol facebookon?

Figyelt kérdés

Egyátalán nem ismerem. Egy ket kozos ismerosunk van csak ennyi.

Fiuk szerintetek ez mit jelent?

Köszi az értelmes válaszokat ;)



2014. júl. 13. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fiú vagyok, de válaszolnék :)

Nekem volt már olyan, hogy bejelölt valaki, én megkérdeztem, azt mondta, hogy több ismerős kellett neki, és ki is töröltem. Simán lehet, hogy csak ezért, de lehet, hogy bejössz neki :D

2014. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt hogy gyűjti az ismerősöket,és mindenkit felvesz,vagy hogy megtetszettél neki a profilképed alapján,vagy a 3. lehetőség,ami nálam is történt:

Bejelölt valaki.megkérdeztem,hogy miért,vagy hogy honnan ismert?azt mondta,hogy az egyik ismerősöm ismerősei között talált,azért jelölt be.

2014. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát kétlem azért mert tetszem neki mert hat nem vagyok az a rohadt nagy szépség. Ő meg hát tulj jól néz ki szerintem xd
2014. júl. 13. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
De azért kösz hogy válaszoltál. :D
2014. júl. 13. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsmit,kérhetek cserébe egy profil linket?(A tiéd kérlek! :D Kíváncsi vagyok,hogy megint ki "csúnyázza" le magát..) :D
2014. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de az övét is belinkelheted.
2014. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

haat hallod...Te rád azt írja hogy :Ez a tartalom jelenleg nem érhető el

A keresett oldal nem jeleníthető meg. Az okok a következők lehetnek: az oldal ideiglenesen nem érhető el, megtekintése nem engedélyezett, vagy a hivatkozás hibás/már nem létezik.

Vissza a kezdőlapra" a srácot meg nem tudom értékelni.

2014. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!