Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy valamit...

Éreztétek már úgy hogy valamit elrontottatok és ezzel másnak csalódást okoztál és büntudatod van ez miatt? Rendbe akarnád hozni de az utolsó lépés elött 2. jára azáll el a remény . Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem már mindenkivel előfordult. Attól is függ, hogy mit hibáztál. Én mindenképp rendbe hoznám, ha valami fontosról van szó. Elmondod a történetet?
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy személy akinek megigértem valamit és ezzel hogy elrontoottam és még nem tudtam helyrehozni nem csak neki de magamnak is csalodást okozok.. olyan mintha kértem volna töle egy huszast hogy megduplázom szerencsejátékkal majd vissza adok neki pl 30at és elbuktam ilyesmi. Csak konkrétan nem szeretném elmesélni :/
2014. júl. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!