Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zúzódás? Ez vajon minek a tünete?

Zúzódás? Ez vajon minek a tünete?

Figyelt kérdés
Szombaton beütöttem a kezem a kézfejemen a kisujjam lila, és az ökölcsonti része is, de viszont nem az fáj hanem a kézfejemben valami, ami nyomás és tolásra illetve ha használni szeretném a kezem szúr, majd fájni kezd. Hiába tapogatom nem találom el bellül honnan jöhet a fájdalom, nem mondom hogy telerakom a gatyám annyira fáj, de azért amikor beszúr és fájni kezd elég kellemetlen és fáj rendesen. Nemsoká megyek orvoshoz vele, addig is kiváncsi vagyok, hátha valaki tud okosat mondani, hogy ez csak zúzódás, vagy a repedéssel vetekedhet?

2014. júl. 14. 11:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Bevan dagadva az összes ujjam a kézfejemen és nehezemre esik behajlítani, a kisujjam betudom hajlítani de nehezen inkább ha kinyújtom oldalazva az fáj.
2014. júl. 14. 11:20
 2/3 anonim ***** válasza:

1) ne hajlítgasd


2) borogasd hideg vízzel amíg eljutsz az orvoshoz


3) szerintem csak megzúztad, de csúnyán. De a röntgennél úgyis kiderül.

2014. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, csak zúzódott. Nincs törés!!
2014. júl. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!