Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbamunka? Mit tegyek ha nem...

Próbamunka? Mit tegyek ha nem akarok megfelelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg nincs munkám de anyukám ajánlott be egy próba munkára viszont oda nem szeretnék menni de ha ellentmondok mindig összeveszik velem. Én nem akarok eladónőnek menni igazából segíteni kell a kiszolgálásban nem a pénztárnál kell lenni....nem szeretnék megfelelni mert teljesen más tervem van mit tegyek hogy ne vegyenek fel?

de azért ne legyen feltűnő...mert beégni nem szeretnék

másik munka hely érdekel + kell a tanulásomhoz 20 éves vagyok de ide semmiképp sem szeretnék menni ötletek? állítólag eddig 4 ember nem felelt meg segítsetek légyszives tudom furcsa kérdés de segítsetek köszönöm.



2014. júl. 14. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt nem tudom, az viszont igen, hogy ebben az országban nagyon sokan összetennék a két kezüket ha oda mehetnének, ahová te nem akarod felvetetni magad! ;) Manapság már nagy szó, ha munkát kapsz! Értékelned kellene, még ha nem is az álmaid melója. :)
2014. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ezt megértem és igazad is van de ide akkor sem akarok...majd privibe leírom okát is csak valami tanáccsal segíts nekem légyszi.
2014. júl. 14. 14:51
 3/7 anonim válasza:
Szeneslapáttal vágnám fejbe az ilyen embert. Menj nyugodtan dolgozni.
2014. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te še vagy normális ..
2014. júl. 14. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs meg az álom munka, addig inkább az adófizetők pénzén ész segélyből?
2014. szept. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
közöd?
2014. okt. 21. 12:22
 7/7 anonim válasza:
Mivel a mi fizetésünket lopják el, hogy te a farkad verhesd otthon a segéllyel, elég sok közünk van hozzá... Sajnos manapság már nem talál meg a rendszer, mint közveszélyes munkakerülőt...
2014. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!