Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One piece rajongók! Szerintete...

One piece rajongók! Szerintetek mire befejezik addigra már kinövöm a one piece iránti rajongásom?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem ezt a mangát és az animéjét, és nem akarom addig elveszteni a lelkesedésem iránta amíg be nem fejezik de az még több mint 10 év... szerintetek hány évesen növi ki az ember a one piece-t?

2014. júl. 14. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Soha :D Én még 50 évesen is csekkolni fogom a részeket XD

De komolyan... sztem hülyeség hogy bármit is kinövünk, max elveszíted az érdeklődésed iránta. Amit jelenleg én el sem tudok képzelni, mert nagyon szeretem! :)


22/L

2014. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám.. De elviekben még 15 év. xd Mondjuk,ha még 30 évesen is ezt nézem az nem olyan gáz.. Plusz minusz 10 év amíg emésztgetem.. :)
2014. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nektek nem lesz fura one piece-t nézni amikor már 30 fölött lesztek és ott lesz min. 1 gyerek a nyakatokon? olyan szemétség hogy ilyen lassan jönnek a részek. már így is mióta megy. az akkori rajongók már mind felnőttek.
2014. júl. 14. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha fura is lesz az majd úgy is kiderül. Ezt így előre nem tudhatod. :) Ki tudja lehet még a gyerekednek is tetszeni fog akkor :D

Sztem ne aggódj ilyeneken előre. A részek úgyis olyan ütembe jönnek, ahogy azt a készítők eltervezik. Tehát nem sokat lehet ellene tenni.

2014. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

rendben.

igazából amiatt aggódom hogy (habár ezt /pill nem tudom elképzelni) elvesztem az érdeklődésem és nem tudom meg mi lesz és vogy lesz a vége

2014. júl. 15. 00:55
 6/9 anonim válasza:
Nekem azt mondták ha idősebb leszek,nem fognak érdekelni a mesék.Mostis nézek és 17 vagyok :).Egyébként az én apám meg 44 évesen a star wars(cartonnetwork os sorozatát) nézi ami ugye főleg gyerekeknek készül de tetszik neki ugyhogy nézi ennyit erről,én biztos hogy végignézem az One Piecet,sőt az azután kijövő jó animéket is.
2014. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*Mielőtt valaki belém kötne a mesék alatt a spongya bobot és társait értettem,nem az amiméket.
2014. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is 17 vagyok uh a válaszod eleje még nem nyugtatott meg csak az amit apukádról írtál
2014. júl. 15. 18:47
 9/9 anonim válasza:
Megnyugodnál ha értenéd mire gondolok,azthiszed megfogsz változni pedig nem,ugyanaz az ember maradsz más külsőbe.:)
2014. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!