Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A reklámadó miatt befejezik...

A reklámadó miatt befejezik végre a Barátok Közt és Jóban Rosszban sorozatokat vagy csak a szájukat jártatták a tv-k?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogják befejezni, viszont te többet fogsz fizetni az internetért, tévéért illetve minden termékért, amit ott reklámoznak, hiszen valamiből ki kell majd termelni ezt a költséget.
2014. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
A legnézettebb műsorokat nem fogják befejezni, majd a tv nézők kifizetik a plussz adókat állambácsinak, hogy újabb stadiont építhessen magának.
2014. jún. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi köze a tv / internet szolgáltatómnak az RTL klub reklámadójához?


Másrészt meg majd megoldják a nagy orrúak hogy 500 milliónként más-más cég szervezze a reklámokat és kijátsszák a törvényt, mint teszik 1000 és 1000 éve.

2014. jún. 12. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ma Magyarországon a TV2, az RTL Klub és az állami csatornák (M1, M2, Duna, Duna World) kivételével minden tévécsatorna műsoráért (még az állami M3-ért is) fizetsz a kábeltévé előfizetési díjában ~20-~200 forintig.


2015-től a TV2 és az RTL Klub is fizetőssé válik és mint magas költségvetésű csatornák (rengeteg saját gyártású műsor miatt) valószínűleg nem 20 forintot, hanem 200 forintot vagy még többet fognak kérni háztartásonként, és erre még rátesz, hogy a kieső bevételeiket is kompenzálni akarják majd, melyet az előfizetési díjon keresztül fognak áthárítani a szolgáltatókra, azok meg a nézőkre, ami meg fog jelenni a díjakban.


Másrészről a reklámadót a fizetésre kötelezettek más módon is át fogják hárítani a reklámozókra, így minden árába be fog épülni a reklámozás többletköltsége.


Ha megnézed a telefonadót, a tranzakciós adót, a chipsadót is te fizeted, miből gondolod, hogy ez a reklámadó esetében másképpen lesz?

2014. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A bankadó a bankok pofátlanságát és a kormány tehetetlenségét - vagy épp hallgatólagos beleegyezését - mutatja. No komment. Adjanak mindenkinek egy állami bankszámlát, amit az állam fizet, miután rákényszerítenek arra, hogy mindent átláthatóan fizessünk. Én nem bánnám. Aztán aki a bankok zsebét kívánja tömni, a hitellel, vagy aki velük akarja a pénzét kezeltetni, az vigye a banki versenybe a pénzét, bár az is inkább a kartell kategória, mint valós piaci verseny. Mint a mobilszolgáltatók.


De ettől még nem minden adót kell nekem viselnem. Attól, hogy van benzinadó vagy dohányadó, és tegyük fel nincs se autóm, se nem dohányzom, attól még nem érint ez az adó engem.


Azt nem tudtam, hogy az RTL pénzért fogja a szemetet adni.


Én azt nem értem, miért kell olyat lenyilatkozni, hogy a reklámipar nem nyereséges. Milyen értelemben nem az? Ha egy szűk kör szétosztogatja a milliárdokat, mint a vezető beosztású tv-sek, vagy mint a bankok teszik, akkor persze, hogy nem nyereséges. Mert egy szűk kör játszótere.


Az, hogy a reklámipar folyamatosan átfog települni az internetre, ahol százszor megbízhatóbb algoritmusok, nagyságrendekkel több emberen mért adataival, sokkal pontosabban célozott reklámokkal tud hirdetni, az a technológia sajátja, ezzel a kertv-k úgysem tudnak mit csinálni, kivéve ha minőségi műsorokat csinálnának.

Emiatt is megérdemlik hogy összekapják magukat, nem beszélve az AB Nilsen által is hamisított adatokról, ami a hirdetők megkárosítása. Nagyon kevés műsor van (szerintem), ami színvonalas. De hosszú évek óta a méltán szennynek nevezett, agybutító, alacsony IQ-jú embereknek tervezett, vagy inkább odavetett szemét műsorokat produkálják. Többek között ezért sem sajnálom őket.


Tessék leváltani a deviáns műsorigazgatókat, aki még egy közvélemény kutatóval a háta mögött sem képes színvonalat produkálni, csak a saját ferde hajlámát erőltetni minden korosztály számára.


Egy milliárdos röhög a markába, te meg nem érted, hogy miért ostoba, semmiről sem szóló műsorokat gyártat. Aztán még sajnáltatják is magukat.

Buta szappanoperák, nyugodtan le lehet venni őket a műsorról.


Bekokainozva könnyen el lehet szórni mások pénzét és nem csak a tengerentúli bankárgyerekekre gondolok.

2014. jún. 12. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem végre befejezik, nagyon sokan szeretnék ezt, nem mindenki liberálbolsevik, kozmopolita reklámmajom...
2014. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!