Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beázott a...

Mit tegyek ha beázott a telefonom? (IPhone 5S) hova vigyem melyik szervizbe ami olcsó?! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
véletlen töltőre is raktam, meg próbálgattam mi megy mi nem... (nem sokat max 5-10 perc volt)

2014. júl. 15. 01:16
 1/8 anonim válasza:
Belvárosbab van egy telefonszervíz.sajnos a nevét elfelejtettem.de abban.biztos lehetsz hogy 10ezer felett lesz a javítás még a legolcsobb szervízben is.Adok pár tanácsot ezzel kapcsolatban.de priviben.Nyugi ebben van tapasztalatom
2014. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát, ez nem biztos, de tedd rizs-be. hagyd ott estére és másnak jönnek a kínaiak a rizs miatt, és miközben esznek meg is javítsák :P. (vicc volt), amúgy tényleg tedd rizs-be és az kiszívja a vizet.
2014. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A belsejéből nem fog kiszívni semmit
2014. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de megveszel egy..alsó hangon is 150.000+ os telefont, megúsztatod, majd egy olyan boltot szeretnél, ahol neked szaré hugyé megcsináljak, ha üzletben vetted, és volt rá annyi ..eszed, hogy kötöttél készülék biztosítást, vidd vissza, ha nem.. akkor pech, ne várd, hogy egy..amúgy is drága márkájú telefont olcsón javítsanak.. de tippre, olyan 40-50.000 ft-ért meg is csinálják.
2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: 2-3 napja mondtuk le a biztosítást...
2014. júl. 15. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Az látod.. cumi


Én is hasonlóképpen jártam, illetve, mikor elhatároztam, hogy szeretnék készülékbiztosítást kötni, pár héttel tel. vétel után.. csajszi mondta, hogy 60napon belül lehet csak, hát akkor számoljunk..


61. napon mentem be, so happy :D


4es voltam

2014. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beázott és meg (szer-) vízbe akarod vinni?
2014. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

beázott akkor ultrahangos tisztítást csináltak 10.000 ft-ért.


[link]

2014. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!