Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a kérdésem, hogy...

Lbe1997 kérdése:

Az lenne a kérdésem, hogy iskola mellett van lehetőségem arra hogy hivatásos tűzoltó legyek? (Ha elmultam 18 éves? )

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is: hivatásos ne legyél!! Hidd el nem jó. Inkább azt javaslom neked, hogy önkéntes legyél és ott megérted miért is nem jó hivatásosnak lenni. Ha Budapesti vagy akkor tudom ajánlani Zugló és Budavár-Rózsadomb önkéntes tűzoltó egyesületeket. Az önkéntesek ugyan azt csinálják mint a hivatásosok csak őket kevésbé cseszteti a rendszer. Az önkénteseknek nem kell (röhejes) rendőrruhát hordaniuk, használhatnak minőségi jó védettséget adó védőruhákat, nem akkor kell szolgálatba menniük amikor mondják hanem amikor ők akarnak stb.

Röviden én mindenképp azt mondom, hogy inkább önkéntes legyél és ismerd meg a szakmát, a rendszert mielőtt aláírsz, mert akkor már késő.

2014. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!